Masáž pre dospelých – erotická masáž


Erotická masáž je formou masáže určených len pre dospelých. Je to zároveň i zmyselná masáž celého tela, ktorá je často považovaná len za čisto erotickú záležitosť. Dnes ju mnohí vyhľadávajú z viacero dôvodov. Najčastejšie však ide o emocionálne a vzťahové problémy, ktoré trápia mnohé páry v dnešnej modernej, no stresujúcej dobe. Avšak, túžia po nej aj tí, ktorí partnera nemajú alebo len hľadajú kompletne novú skúsenosť.

Erotická masáž

Tieto masáže sú pre mnohých spôsobom, ako mentálne „vypnúť“ a zažiť niečo neopakovateľné. Práve zážitok z erotickej masáže môže klientovi zreteľne obrátiť život naruby, no v pozitívnom zmysle. Aktivácia celého organizmu, zvýšenie sexuálnej túžby a energie – to všetko sú benefity erotických masáží. Práve kvôli týmto výhodám si ich niektorí z nás pravidelne doprajú nielen ako formu starostlivosti o seba, ale aj ako spôsob dočasného úniku z reality, čo slúži ako istý spôsob terapie. Posilnenie existujúceho puta s partnerom však ostáva najčastejším dôvodom, prečo ľudia vyhľadávajú túto masážnu prax.

Erotická masáž

Erotická masáž je často hravá, zábavná, no zároveň oslobodzujúca. Všetko však závisí od očakávaní samotného klienta. Práve kvôli tomuto dôvodu sa pred masážou odporúča, aby klient masérovi vyjadril, čo je mu pohodlné a čo nie. Okrem rozptýlenia a oddychu poskytuje táto masáž aj možné riešenie rôznych psychických a fyzických problémov. Medzi najbežnejšie ťažkosti trápiace ľudí patrí napríklad neschopnosť dosiahnuť orgazmus s partnerom, nedostatok partnerského puto, nedostačujúca či neuspokojivá sexuálna stimulácia a nedostatok sebavedomia v intímnom živote. Nech už je dôvod alebo motív klienta akýkoľvek, erotická masáž a jej praktizovanie má až prekvapivý dlhodobý dopad na život zákazníka. Medzi vedecky dokázané výhody patrí zlepšenie krvnej cirkulácie, svalové uvoľnenie a regulácia hladiny hormónov zabezpečujúca homeostázu (čiže stálosť vnútorného prostredia).