Nepriehľadné plastové obálky pre spoľahlivé doručenie

Spoľahlivosť, rýchlosť, kvalita ale aj cenu sú pre zákazníka rozhodujúce, ak uvažuje o online nákupe a doručení. Spoľahnúť sa na kvalitný obalový materiál je základom úspechu pre obchodníkov a aj pre prepravcov.

Obávať sa moderných plastov dnes nie je na mieste, najmodernejšie plastové fólie sú ekologické, nezaťažujú prírodu a prinášajú aj ekonomické benefity pre všetky zúčastnené strany.

Naša ponuka je zameraná na kvalitné a odolné igelitový obálky, na ktoré sa môžete spoľahnúť v prípade doručovania akéhokoľvek tovaru – či už sa jedná o tlačoviny, drobný textil, bielizeň, detské hračky, drobné predmety alebo aj spisy.

red-4180773_640

Ponúkané obálky sú vyrobené z matného polyetylenu (LDPE), ktorý je v ponuke v klasickej bielej alebo šedej farbe a v originálnych výrazných farbách ako napr. červená, oranžová, modrá, ružová, žltá, ktoré sú vhodné aj na firemné zasielanie tovaru. Obálky sú vždy matné, dajú sa nich robiť nezmazateľné poznámky fixkou a ich vnútorná fólia je vždy čierna, takisto nepriesvitná. Kombináciou viacerých vrstiev získa obálka diskrétnosť, pevnosť, odolnosť a pridanú hodnotu v prípade farebného povrchu – originalitu.

art-2469032_640

Polyethylén je syntetický materiál, rozložiteľný v prírode a má mnoho výnimočných vlastností – odoláva vlhkosti, prachu, špine, namáhaniu, roztrhnutiu a manipulácii. Ak si predstavíme cestu zásielky, najmä jej medzinárodnú prepravu, odolnosť a pevnosť sú rozhodujúce.

Ponúkané plastové obálky nikdy nesklamú, môžete sa spoľahnúť, skúsenosti a záujem zákazníkov to dokazujú.

Ich nosnosť, inak povedané aj hrúbka je ideálna aj pre stredne väčšie predmety, ktoré dokonale udržia pevné zvary, lepenia a samotný použitý materiál obálky.

Diskrétnosť je nepísaným pravidlom a ponúkané obálky ju rešpektujú vďaka čiernej vnútornej strane, ktorá neodhalí ani náznak obsahu.

Zatváranie je spoľahlivé s pevnou lepiacou fóliou, dostatkom lepiacej plochy a s kvalitným systémom uzatvárania.

Vyberte si z ponuky a zahoďte starosti za hlavu – Vaša zásielka bude v bezpečí.