Nová Škoda Rapid


—Hneď  na začiatok pôjdeme pekne poporiadku. Začneme od vládu auta a hneď sa pozrieme na svetlá. Oproti ostatným generácia Škody Rapid žiadne nemalo xenónové svetlá. Táto nová ŠKODA Rapid dostala bi-xnové svetlá ktoré by mali fungovať veľmi dobre a nemali by hovoril zavolať bezpečnosť premávky.   Zmenu dostali aj nárazníky a kolesá ktoré majú 17 palcové disky.
 logo škoda auto
·         V kabíne tohto auta sa budete cítiť naozaj pohodlne. Auto má nové prvky ktoré zabezpečuje úplné pohodlie a aby sa vám jazdilo príjemne bez akýchkoľvek vyrušovaní. Niektoré časti na palubovke sú z plastu ale to vôbec nekazí Prvý dojem tohto auta. Práve naopak aj vnútro má celkový vzhľad príjemný a budete sa v ňom cítiť príjemne. Nastaviteľný volant a sedačka vám zase umožňuje aby ste si ju mohli nastaviť tak ako sami potrebujete.  Vybavenie nebude chýbať autorádio ale aj palubný počítač a novinkou bude aj pripojenie na internet cez Wifi sieť.
 
Tí ktorí radi nakupujú Alebo majú radi výlety poteší veľký kufor ktorý má objem 415 litrov. Avšak ak by vám tento objem nestačil Môžete si ho zväčšiť po sklopení sedadiel a objem sa navýši na neuveriteľných 1381 litrov.
 
·         Veľkou výhodou tohto auta bude aj spotreba. Pri 130 km rýchlosti si toto auto vypýta necelých 5,8 litra paliva. Avšak celková spotreba na 100 kilometrov je 6,3 litra A ak jazdite po obciach z nižšou rýchlosťou spotreba paliva je 4,2 litra. Teda môžeme povedať že sa jedná o lacnejšiu spotrebu oproti starším modelom tohto auta. Výrobcovia snažili aby pri benzínovom motore bola spotreba čo najnižšia a bolo čo najmenej emisií vo vzduchu.
 světlo Škodovky
Čiže teraz už len záleží na nás či si toto auto zakúpite. Hlavným lákadlom by mala byť spotreba, komfortná výbava a veľký kufor ste mali zmestiť viac než dosť. Klasická cena tohto auta je 12 440 eur ale ja mať toto auto v plnej výbave musíte si priplatiť necelých 3000 eur. Čiže za vyššiu výbavu si zaplatíme okolo 15 440 eur . Ale za túto cenu dostanete všetko čo k tomuto autu patrí.