On-line hry

Pre mladých ľudí predstavuje surfovanie po internete každodennú činnosť. Väčšinu času nám zaberá prehľadávanie noviniek na Facebooku či instagrame. Niekedy však potrebujeme nejaký čas aj na zábavu. Internet je plný zaujímavých hier ako strieľačky, skákačky či virtuálne zamestnania, ktoré nájdete na portáloch ako superhry.sk. To sú hry skôr pre deti. No sú tiež hry, ktoré sa hrajú on-line a navštevujú ich tisíce ľudí.

online hra
 
Battlefield                               Jedna z najznámejších on-line bojových hier. So svojou navrhnutou postavičkou prechádzate mestom a zabíjate protivníkov. Výhodou oproti PC verzii je možnosť komunikovať s ostatnými on-line hráčmi z celého sveta. Ide o graficky zaujímavú hru s dejom, pri ktorej dokážete stráviť aj celé dni.

závislost
 
Ufonek.net                              Možno pre niekoho detinská stránka s virtuálnou hrou, no pre milovníkov zvierat ide o skutočne zaujímavú slovenskú zábavku. Na svojom profile sa staráte o svoje virtuálne zvieratá, ktoré si buď kúpite alebo vytvoríte vlastné. S koňmi či psami chodíte na preteky, výstavy a musíte sa o ne pravidelne starať a kupovať potravu. Stránku navštevuje veľké množstvo užívateľov všetkých vekových kategórii.
 
Missbimbo                              Stránka plná najmä mladých tínedžeriek, ale výnimkou nie sú ani vekové kategórie po tridsiatke. Ide o hru, kde máte vlastný profil s vlastnou ženskou postavou. Úlohou je starať sa o ňu a vytvoriť jej čo najlepšiu reputáciu. Nakupujete oblečenie, doplnky, môžete chodiť do mesta na rôzne skrášľovacie vylepšenia či ku kaderníkovi. Za každou postavou je on-line užívateľ, s ktorým môžete komunikovať.

svoboda
 
                        Všetky tieto hry sú ponúkané zadarmo. Ako však pri takmer každej on-line hre kde používate nejakú menu na platenie, ak chcete získať peniaze rýchlejšie, je možnosť poslať platenú SMS a získate množstvo výhod. To vám pomôže pri nakupovaní nových vecí a na popredné priečky sa dostanete oveľa rýchlejšie.