Predaj ready made spoločnosti


Ak plánujete začať podnikať, zbytočne nezaháľajte. Chcete ale potrebujete začať podnikať čím skôr, pozrite si zoznam ready made spoločností, ktoré Vám ponúkame. Spoločnosti sú založené len na to, aby boli neskôr predané. Rozdeľujú sa do viacerých skupín, podľa toho či sú novozaložené alebo tie, ktoré už majú určitú históriu. Alebo podľa toho či sú platiteľmi alebo neplatiteľmi DPH. Tieto spoločnosti sú pripravené na to, aby sa okamžite podnikanie a to už v priebehu pár hodín. Podľa Vašich preferencií si vyberte zo zoznamu spoločností, ktoré Vám najviac vyhovujú. Môžete začať konať v mene spoločnosti hneď po tom, ako sa podpíšu potrebné dokumenty.

pracovný stôl

Ready made spoločnosti sú zapísané v obchodnom registri, majú pridelené IČO aj DIČ. Ich základné imanie je úplne splatené a poskytneme Vám zmluvnú garanciu, že spoločnosť je kompletne bez záväzkov. Spoločnosti sú pripravené na rýchly prevod. Dokumenty pripravuje náš advokát. Ready made spoločnosti, ktoré sú veľmi atraktívne pre podnikateľov. Nemusí sa starať o všetky veci a záležitosti, ktoré treba na začiatok vyriešiť.

žena v strese

Takéto spoločnosti sú celosvetovým fenoménom a svoje miesto majú aj u nás. Cena za jej vybavenie je konečná a zahŕňa zmenu spoločníka, konateľa aj sídla a obchodného mena, rozšírenie alebo zúženie predmetov podnikania, vypracujeme úplné znenie zakladateľskej listiny a spoločenskej zmluvy, tiež zmluvu o prevode obchodného podielu, aj súhlas vlastníka s umiestneným sídla spoločnosti a súdy poplatok za zápis zmien v obchodnom registri. Výhody ready made spoločností sú početné. Šetria Vám čas a aj peniaze. Všetko je vyriešené za Vás. My sa o to postaráme. Ready made firmy sú už zapísané v obchodnom registri, takže Vám odpadá aj táto povinnosť. Pokiaľ máte o toto záujem, navštívte našu stránku predaj firmy s dph ešte dnes.