Služby do vrecka


Táto služba pre vaše mobilné zariadenia obsahuje množstvo zaujímavých a aktuálnych informácií v jednej aplikácii. Od užívateľov má viac než dobré ohodnotenie, 4,6/5. Jedná sa o sympatický nápad, ktorý je už zrealizovaný v tejto aplikácii. Teda ide o jednu aplikáciu, ktorá disponuje potrebnými informáciami z rôznych odvetví. Ak chceme mať pojem o rôznych aktuálnych informáciách, stačí nám táto jedna appka. Ušetríme miesto a nemusíme zakaždým hľadať nové a nové appky, len aby sme sa dozvedeli konkrétne info. To už máme v tejto službe s názvom Služby do vrecka. Nájdeme ju cez GooglePlay a mimochodom, vytvorili ju Slováci.
žena na mobilu

Vravíme o mobilnej službe, no v podstate sa jedná o služby, pretože výber kategórií  je ozaj pestrý. Aplikácia má za úlohu inormovať vás o všetkých populárnych témach. Aké to sú?

        Domov- najzaúmavejšie aktuality sa vám zobrazia na úvodnej ploche, potom tu máme cestovné poriadky, dopravné informácie, kalendár, meškanie vlakov, počasie, rádiá, správy z webov, taxi info, televízny program, potrebné telefónne čísla, výstrahy o počasí na horách, všetky info o lekárňach, pohotovosti či optike / adresa, číslo, otváracie hodiny/, návod na poskytnutie prvej pomoci, stav kúpalísk, zjazdoviek, lanoviek /či sú momentálne v prevádzke/, kompletné informácie o Slovenskej Republike, zoznam všetkých obcí na Slovensku,  online kamery, predvoľby krajín a operátorov, Biblia, čísla a symboly, kalkulačka, kontrola vstupu / overme si platnosť IBAN, IČO, DIČ /, prehľad o všetkých zaujímavých budovách vo vašom okolí / hotely, bary, reštaurácie, pamiatky, múzeá,… a mhoho iných/, overenie ŠPZ, EČV, VIN, výmenný kurz, zľavy a nakoniec citáty. vtipy, Murphyho zákony, vtipné SMS.

ukazatel k informacím
Tak ste sa mohli presvedčiť, že naozaj všetko potrebné sa dozvieme pomocou jednej aplikácie. Niektoré z ponúk možno ani nestihneme využiť. Zoberme si, koľko aplikácií by sme museli stiahnuť a nainštalovať, aby sme mali takýto prehľad. Toto všetko máme iba v jednej a tým pádom je to i moc praktickejšie.