Vintage svadobné oznámenia

Napriek množstvo druhov, tvarov, farieb, vzorov, typov písma a rôznych iných grafických úprav, či ďalších neobmedzených možností, niektorí ľudia stále uprednostňujú klasickú bielu a typické retro svadobné oznámenia, aké sa používali voľakedy. To, čo bolo v minulosti zastaralé sa dnes začína znovu využívať. Čoraz populárnejšie sa stávajú vintage oznámenia Graphicsoul alebo oznámenia v retro štýle. Ľudia obľubujú najmä oznámenia písané krasopisom a také oznámenia, ktoré sú napísané alebo vytlačené na zastaralom nažltnutom papieri, čo im dodáva ten správny retro nádych. Avšak najčastejšie sa takéto vintage svadobné oznámenia tlačia na klasický biely, prípadne béžový papier a doplnené sú stužkou, či špagátikom. Čo sa grafických prvkov týka, na retro oznámeniach prevládajú najmä jemné kvietky a vzory čipky.

vintage oznamenie

Fantázií sa však medze nekladú, a tak aj vintage svadobné oznámenia si vie každý prispôsobiť presne podľa svojho želania. Upraviť sa dá takmer čokoľvek, či už je to farba, štýl písma, prípadne sa dajú pridať aj nejaké prívesky alebo úplne zmeniť forma oznámenia. K retro štýlu jednoznačne patria sušené kvety, ktoré sa využívajú aj pri moderných svadobných oznámeniach a pozvánkach. Pri zastaralom štýle oznámení je typická jednoduchosť a preto ak chcete mať oznámenie v takom štýle, nemali by ste to s grafikou príliš preháňať. Nezabudnite, že keď sa rozhodnete raz pre nejaký štýl oznámenia, mali by ste v rovnakom štýle urobiť aj pozvánku k svadobnej hostine.

retro oznamenie

Ak chcete svojich svadobných hostí prekvapiť, môžete to skúsiť niečím netradičným, napríklad svadobným oznámením, kde sa dá stierať určitá časť ako na žrebe. Takýmto štýlom môžete danému hosťovi oznámiť, či bol pozvaný aj k svadobnému stolu. Neodmysliteľnou klasikou vintage štylizácie sú pečiatky, ktoré môžete použiť nie len priamo na oznámenie, ale taktiež aj zapečatiť voskom obálku, v ktorej sa oznámenie bude posielať.