Využitie LED pásikov.

O LED pásikoch a ich výhodách už dnes asi počul každý. Malé svetelné diódy na plastovom páse dokážu kvalitne osvetliť aj doteraz neprístupné priestory, a ich využitie neustále narastá. Umiestnenie v interiéri alebo exteriéri, v rôznych častiach našich domácností si nachádza stále viac fanúšikov tohto druhu osvetlenia. Jednoduchá aplikácia na požadované miesto pomocou samolepiacej pásky a ovládanie intenzity a farebnosti sú veľkým lákadlom. No ešte ani dnes mnohí užívatelia LED pásikov nevedia, kde všade ich môžu použiť.

led pásik

Kuchyňa – ide vari o prvé miesto v domácnosti, kde si LED pásy našli svoje miesto. Podsvietenie hornej časti kuchynskej linky vám uľahčí prípravu jedla. Prípadne si môžete podsvietiť spodnú časť linky, prípadne skrinky vo vnútri a z nudnej linky sa stane razom moderný interiérový kúsok.

Kúpeľňa – často sa využívajú LED pásiky s príslušnou IP ochranou na osvetlenie zrkadiel a výklenkov v kúpeľni. Ak si zvolíte príjemnú farbu svetla, docielite pri svojom kúpeli podobnú atmosféru ako v drahých wellness zariadeniach.

Podhľady – Sadrokartónové podhľady si priam pýtajú moderné podsvietenie, ktoré vo večerných hodinách úplne zmení takéto priestory a nenútené ich osvetlí príjemným svetlom.

Schody – umiestnenie po bokoch schodiska alebo pod schodiskové stupne pôsobí veľmi esteticky a navyše takéto osvetlenie zvyšuje bezpečnosť pre užívateľov schodov. Ak máte na stene zábradlie, môžete ho jednoducho podsvietiť LED pásikom a efekt bude úžasný.

Police a vitríny – tieto priestory vo vašej obývačke získajú úplne nový rozmer osvetlením pomocou LED pásikov. V sklenených vitrínach alebo v otvorených policiach. Kvôli bezpečnosti si nechajte poradiť skúseným elektrikárom.

Záhrada – LED pásiky vhodné na umiestnenie v exteriéri dodajú vašej záhrade a terase štýl a eleganciu a vaše nočné posedenia s priateľmi získajú úplne nový rozmer.

led osvetlenie