Moderný domov

Áno, moderné bývanie je skvelým spôsobom, ako si môžete osviežiť váš život a spríjemniť chvíle strávené doma. Nemusíte renovovať celý byt či dom. Stačí, ak vo svojom byte použijete moderné prostriedky, ktoré mu dodajú energiu a vymenia rutinu za nové inšpiratívne prostredie. Prekvapte svoju rodinu alebo známych novým prostredím, aké by od vás možno neočakávali.

pokoj

Inšpirujte sa od nás typmi, ktoré osviežia nie len váš domov, ale aj váš život:

  • Nebojte sa experimentovať s farbami! Ak máte jednofarebný nábytok a vaša pohovka je zladená presne k nemu, vyskúšajte vymaľovať steny sviežimi farbami. Namiesto bielej, alebo farieb v svetlom tóne modernizujte svoju obývačku tyrkysovou či citrónovo žltou.
  • Nie ste stotožnený s tým, že by ste mali robiť veľké zmeny vo vašom interiéry? Máme pre vás jednoduché riešenie ako ozvláštniť váš domov. Zaveste na steny pár obrazov v štýle moderného umenia. Pod týmto pojmom väčšina ľudí chápe čarbanice za niekoľko miliónov. Nie. Stačí ak nájdete v obchodoch s bývaním obrazy v štýle pop art, ktoré sú väčšinou cenovo dostupné.
  • Investujte do nového osvetlenia. Je na čase vymeniť starý luster za niečo originálnejšie, napríklad neónové podsvietenie ako to radia viaceré články orientované na túto tému.

město

  • Nábytok, ktorý už dávno vyšiel z módy zameňte za nadčasové kusy. V dnešnej dobre obľúbené čisté línie, symbolizujúce futuristickosť – sú jasná voľba pre tých, ktorí váhajú.
  • Staré prerobte na nové. Staré tmavohnedé stoličky premaľujte na ružovo a uvidíte akú pozitívnu energiu to vnesie do vášho domu. Nápadov na prerábanie je samozrejme oveľa viac.
  • Snažte sa niekde vo vašom domove aplikovať moderné materiály. Mramor, sklo, industriálny povrch, alebo betón sú všetko materiály s ktorými nič nepokazíte. Samozrejme všetko s mierou. Betón sa dá využiť na vytvorenie vázy či kvetináča, pretože dokonale kontrastuje so zeleňou.