Nápadité a humorné produkty určené k pobaveniu

RUKAVICE NA FAJČENIE NICO
Rukavice „Nico“ sú vynájdené pre teplo a pohodlie fajčiarov. V mäkkom útulnom rúchu prsty udržiavajú teplo lepšie. Na vrchole jednej z palčiakov je vytvorený otvor s priemerom cigarety, ktorý je ohraničený kovovým krúžkom. Model je ideálny pre pravú i ľavú ruku. Jasné príslušenstvo sa stane obľúbeným jesenno-zimným oblečením pre chladené ruky. Originálny suvenír, ktorý nikdy nevyjde z módy, bude mať celý deň pracovnú silu a veselosť!

smajlík)

ČOKOLÁDOVÁ PIŠTOĽ
Ak starý vojak nepozná slová lásky, je čas, aby sa zoznámili! Usporiadať smrteľné stretnutie je jednoduché, najmä s pomocou… zbrane! Čokoládová pištoľ je suvenír pre odvážnych, silných, nezištných! Jemná čokoláda vo forme zbraní je zabalená do krásnej darčekovej krabičky s nápisom „Happy holiday“. Vytvára pozitívne emócie a hlbokú vďačnosť vo forme zdieľania. Je obľúbený ako kolektívny darček pre mužských kolegov.

OMÁČKA „PIŠTOĽ“
Zásobník na kečup a horčicu – darček pre tých, ktorí vedia, že jednoducho nikdy nie je dosť omáčky. Originálne príslušenstvo, ktoré reguluje časť omáčky.

SVETRE NA ŠÁLKY „NEVESTA A ŽENÍCH“
„Nevesta a ženích“ je jasný doplnok, je to symbol lásky a starostlivosti, je to štýl a blahobyt. Pomôže vám urobiť vtipné fotografie v čase doručenia!

DREVENÝ BUTTERFLY „AGENT 007“
Bond… James Bond chce motýľ „007“ a my ho rozumieme, pretože tento ručný doplnok jednoducho prekvapuje tvorením, kvalitou a nevýraznosťou iných motýľov. Drevený ručný doplnok je originálny darček pre ľudí s dobrým zmyslom pre humor, štýl a optimistickým postojom k životu. Vynikajúci na prechádzky na večierky, firemné večierky a stretnutia.

úsmev

TOALETNÝ PAPIER S ANEKDOTAMI
Kvalitatívny humor na vysokokvalitnom dvojvrstvovom papieri! Zábavný toaletný papier s gagami – cool darček pre muža, ktorý má zmysel pre humor!
Tak už viete ktorý zábavný produkt si kúpite?