Prečistite svoje potrubia krtkovaním- pomôžu vám odborníci

Upchaté odpadové rúry môžu občas prekvapiť každého a predovšetkým v prípade, ak sa zanedbáva ich prevencia a vhodná údržba. Havarijný stav sa môže vyskytnúť nečakane, bude sprevádzaný napríklad spomaleným odtekaním vody, kedy už ale nemáme moc času na nejaké plánovanie či údržbu. V takejto situácii je totiž vítané, ak sa potrubie čo najskôr prečistí, čím ho zbavíme nánosov a usadenín, ktoré sú zodpovedné za jeho upchatie. Pretože dovtedy je prakticky práca s kanalizáciou obmedzená.

  • Pri zlom, resp. slabom a spomalenom odtekaní vody hrozí hromadenie odpadovej vody, ktorá sa následne môže vyliať v objekte na miesta, kde narobí škody.

umývadlo, voda

Takže čo potom? Možno si myslíte, že sa tu dočítate niekoľko podrobných návodov, ako sa máte s touto situáciou potrápiť sami a skúšať všelijaké domáce metódy. Rozhodne by to nemuselo fungovať u každého. Preto si povedzme rovno, že v takejto situácii je najpraktickejším riešením, ak zavoláte odborný servis, pričom krtkovanie cena v tomto prípade nie je vysoká. Navyše, tieto konkrétne služby sú dostupné nonstop a sú pripravené okamžite zasiahnuť aj vo vašom meste či okrese. Skúsený tím si s čistením potrubí a kanalizácie poradí rýchlo a bez zbytočných ťažkostí. Ak vravíme o krtkovaní, vravíme o vysokotlakovom čistení, ktoré je však šetrné k potrubiam a takisto okolo neho nevzniká neporiadok.

  • Nehovoriac o tom, že odborníci si sebou prinesú aj náležitý inventár, to jest vybavenie, s ktorým celý proces bude prebiehať ako „po masle“.

opravár potrubia

Situácie, v ktorých neodteká umývadlo, kuchynský drez a s odtokov sa šíri nepríjemný zápach, si žiadajú rýchly a ideálne odborný zásah s efektívnymi prístrojmi a samozrejme tiež s potrebnými skúsenosťami a „know- how“. V konečnom dôsledku bežný človek v takomto prípade ušetrí čas a dá sa povedať- aj náklady spojené s laickou opravou a možným vyplavením vody v objekte.