Alternatívy masáží

Tantra masáže je možné navštevovať aj u nás na Slovensku. Všetko, čo k tomu potrebujete, je nájsť si kvalitný salón s prvotriednymi službami a prístupom. Vychýrené tantrické masážne salóny sa nachádzajú práve v našom hlavnom meste na západe krajiny, kde sa môžete tešiť na rozmanité programy, spomedzi ktorých si zaručene vyberie každý. Tieto tantrické masážne programy sú pripravované tak, aby sa v nich vedeli nájsť nováčikovia, skúsení, nároční, páry či ženy. Pre nováčikov môžete nájsť program, ktorý je pripravovaný tak, aby masérky dokázali hanblivých a tichých ľudí zasvätiť do tajov tantrického umenia.

žena

Skúsení si prídu na svoje v klasických tantrických masážnych programoch, ktorých dĺžka sa môže natiahnuť až na stopäťdesiat minút. Tantrické masážne salóny vo všeobecnosti milujú náročných klientov, ktorí si prídu na svoje v luxusných masážnych programoch, ktorých súčasťou môže byť napríklad spoločná sprcha s vami vybranou masérkou alebo romantický program nesúci sa v pomalom tempe. Masáže sú určené pre obe pohlavia, avšak nájdu sa medzi týmito masážnymi programami aj také, ktoré sú určené svojim obsahom špeciálne pre mužov alebo aj také, ktoré sú obsahom určené a zamerané práve na ženy.

pár

Čo sa párových masáží týka, dvojice sa môžu rozhodnúť, či zotrvajú v jednej miestnosti alebo v oddelených. Párové masáže sú skvelé pre tých, ktorí chcú spestriť svoj sexuálny život a priniesť doň iskru, pričom nezáleží na vašom veku. Tieto tantrické masáže vám vedia darovať množstvo zdravotných benefitov, o ktorých veľa ľudí ani nevie. Tieto benefity sa spájajú práve s intenzívnym prekrvovaním tela, intímne partie nevynímajúc. Práve v oblasti panvového dna sa nachádzajú dôležité erotogénne zóny a žľazy. V tantrických masážnych salónoch sa na vás tešia krásne mladé masérky, ktoré sú pripravené splniť vám všetky vaše želania.