Pojazdné priemyselné kolieska

Firma PK Group sa venuje predaju praktických produktov, ktoré nájdu svoje uplatnenie v skladoch, maloobchodoch, veľkoobchodoch, poľnohospodárstve, priemysle, transporte produktov, ale aj v bežných domácnostiach, či kanceláriách. V e-shope PK Group nájdete široký sortiment produktov, ktorý vám uľahčí manipuláciu s produktmi, alebo komponentami a zároveň vám pomôže aj pri ich skladovaní. Veľmi obľúbené sú napríklad prepravky a boxy od PK Group. Sú totiž dostupné v najrôznejších variáciách, takže si určite nájdete tie ideálne prepravky pre vaše podnikanie, nech už sú určené na čokoľvek.

nákupný košík

Vyberať si môžete z plastových prepraviek na mäso, ovocie a zeleninu, ale aj z prepraviek určených na prepravu pečiva. Samozrejmosťou je ponuka veľmi obľúbených europrepraviek. PK Group vám ponúka aj špeciálne skladacie prepravky, ktoré vám šetria priestor najmä pri reverznej logistike. Keďže môže byť obsah prepraviek ťažký, PK Group prichádza s ponukou podvozkov určených pod prepravky. Vďaka podvozkom s kolieskami nie je potrebné prepravky dvíhať a stačí ich presúvať po priestore tlačením. Tým sa znižuje fyzická záťaž pracovníkov, ale znižuje sa aj riziko úrazu chrbtice.

ručný vozík

PK Group predáva aj samostatné pojazdné kolieska, ktoré môžete pripevniť na požadované objekty. Aj v prípade koliesok je ponuka veľmi široká. Kolieska sa odlišujú svojou nosnosťou, konštrukciou, ale aj materiálom. Nie je problém nájsť v ponuke PK Group kolieska na vozík, ktorý sa napríklad bude používať v priestore, kde sa nachádzajú chemikálie a je tam riziko výbuchu. Do takého prostredia odporúčame antistatické kolieska, pri ktorých nie je šanca vzniku nebezpečnej iskry. Do extrémnych priemyselných podmienok je potrebné zvoliť veľmi odolné kolieska s dlhou životnosťou. Presne také sú pojazdné kolieska s polyuretánovým behúňom. Všetky spomenuté, ale aj mnohé ďalšie produkty nájdete na stránke https://www.pkgroup.sk.