Arašidové maslo Gym Beam


Nový trend v oblasti zdravej výživy priniesol nečakanú „novinku“. Veľkým hitom sa v poslednej dobe stávajú arašidové alebo iné masla vyrábané z orechov. Sú nabité energiou, zdravými tukmi a prinášajú potešenie a uspokojenie hladných žalúdkov. Vynikajúca chuť a extrémna návykovosť. Firma Gym Beam zareagovala na požiadavky trhu a uviedla na trh tovar, po ktorom je veľký záujem.
Ak ho raz ochutnáte, budete ho kupovať znovu a znovu. Ide o jednoduchý tovar, ktorý sa vyrába z čistých, výberových arašidových orechov, rastliny podzemnice olejnej. Arašidy pozná asi každý. Chutné orechy, ktoré sú plné zdravých tukov. Takéto maslo ich obsahuje 100 %. Nie je v ňom pridaná žiadna iná surovina ani prímes, ba dokonca ani pridaný cukor.

toast

                Arašidové maslo je balené do plastového vedierka o váhe 1 kg a za kilogram tohto chutného arašidového masla zaplatíte približne 5 €. Maslo sa vyznačuje príjemnou chuťou, charakteristickou slanosťou a vôňou. Má mierne svetlo hnedú farbu s viditeľnými malými čiastočkami. Môžete ho zakúpiť v dvoch variantách. Na predaj je maslo s kúskami arašidov alebo jemné, ktoré neobsahuje väčšie kúsky arašidov. Ideálne do ovsenej kaše alebo len tak na chlieb ku raňajkám. Je to vynikajúci zdroj vhodných, zdravých tukov, ktoré sú dôležité pre správnu funkciu ľudského organizmu.

Maslo sa vyznačuje ideálnou redšou konzistenciou, podobnej medu. Neobsahuje konzervanty a pri dobrom skladovaní vydrží aj niekoľko mesiacov. Firma Gym Beam uviedla toto skvelé maslo na trh za veľmi výhodnú cenu, ktorá je prijateľná. Za podobnú cenu také kvalitné maslo na trhu asi nenájdete. Maslo sa vyznačuje vysokou kvalitnosťou.

arašídové máslo

                Po ochutnaní si k nemu vybudujete určitý vzťah. Dokonca je také dobré, že si k nemu vybudujete závislosť. Jedno balenie by vám malo vydržať po dobu jedného mesiaca, záleží ako často ho budete konzumovať.