Chladnička od spoločnosti LG

Nové americké chladničky značky LG majú lineárny inventorový kompresor, ktoré sú svojimi vlastnosťami, ale aj konštrukčne úplne unikátnou technológiou. Kompresory LG používané bežne majú inú konštrukciu, tieto s novou technológiou sa vyznačujú priamočiarym pohybom piestu, čím vzniká minimálny počet trecích plôch a regulácia výkonu je plynulá. Chladiaca funkcia kompresora je nastavená tak, aby chladničku ochladzoval vtedy, keď to potrebuje, a tým sa zvyšuje jeho efektivita. V konečnom dôsledku má chladnička úspornú prevádzku, tichý chod, efektívne chladenie a dlhú trvanlivosť. Na kompresor udeľuje výrobca desaťročnú záruku a životnosť je predpokladaná až 20 rokov.

chladnička

· Lineárny kompresor
Je to revolučný výrobok, chladničky, ktoré ho už majú nainštalovaný, sa tešia z minimálnej hlučnosti len 37dB a navyše, ak chcete, aby vám ušetrila čo najviac energie, vyberte si energetickú triedu A+++.

· Úprava interiéru
Problémy s uskladnením vyšších hrncov do chladničky vyriešil výrobca inštaláciou sklopnej poličky, šikovný spôsob, ktorým ju rýchlym pohybom zasuniete alebo v prípade potreby úplne sklopíte a tým získate viac priestoru. Novinkou je nový šikovný držiak na vínové fľaše, je široký a fliaš tam vojde až päť.

· Vynovená mraznička
Rozmery narástli aj mrazničke, spolu s nimi sú vynovené aj úchytky na zásuvkách, ktoré dostali nový praktickejší tvar pre ľahšie vysúvanie jednotlivých zásuviek. Big box je názov pre prostrednú zásuvku, je dostatočne vysoká a tým vhodná na uskladnenie aj celej husi alebo kačky.

· Zásobník vody
Americké chladničky značky LG, ktoré majú aj nápojový automat, majú variant s interným zásobníkom vody s jednoduchým spôsobom dopĺňania. Vďaka tomu nie je nutné, aby bola chladnička pripojená na vodovod, a teda je možné ju umiestniť v interiéri na ľubovoľnom mieste. Navyše ušetríte aj za zabudovaný vodný filter.

víno

· Inteligentné dvere
Hovoríme o takzvaných „šikovných dverách“, ktoré sú označované aj Door-in-Door, preložené dvere vo dverách. Určené sú predovšetkým na skladovanie potravín, ktoré používame najčastejšie, aby sme nemuseli otvárať stále celé dvere chladničky, čím sú straty chladeného vzduchu minimálne. Nové typy chladničiek už majú dvere s ešte väčšou kapacitou a kvôli jednoduchšiemu otváraniu je tlačidlo umiestnené šikovnejšie.