Minimalizmus v maličkostiach

Ak máte pocit, že váš domov nevyzerá tak, ako by ste si mysleli, môžete s tým niečo urobiť. Ja som si vždy myslela, že všetko, čo je okolo mňa, je naozaj veľmi dôležité. Raz za čas si môžete urobiť váš domov podľa seba. Ale no tak, čo to táram, vy sami by ste si predsa mali urobiť všetko podľa seba. Takže nečakajte a verte tomu, že sa budete cítiť najlepšie práve v dome, ktorý si sami zariadite. Ja som sa toho vždy držala a práve preto mi bolo tak dobre.

železné zábraldí

Napriek tomu si myslím, že niektorí ľudia nemajú ani len poňatia o tom, čo je okolo nich a prečo je to vlastne okolo nich. Všetko je to iba o vašom postoji. A ja som sa rozhodla, že zatočím so všetkými vecami, ktoré nie sú okolo mňa. Možno s tým môj priateľ nebol celkom stotožnený, nakoniec ale pochopil, že sa v dome musím cítiť tak dobre, že s z neho nebudem chcieť odísť.

Aby bol dom mojím obrazom

Pre každého je obraz domova niečo, na čo sa tešia z dovolenky. A aj pre mňa to tak bolo, len mi chýbal poriadny materiál a taktiež niečo, čo by ma mohlo baviť a s čím by som mohla pracovať. Niečo, čo by okrem vkusu symbolizovalo aj bezpečie a niečo, čo ma bude baviť. Preto som sa rozhodla pre nerezové zábradlie. Možno sa tomu čudujete, ale pre mňa to naozaj bolo niečo dôležité a niečo, čo vylepší celý náš dom. Verte tomu, že aj jeden malý detail vie spôsobiť to, že sa budete tešiť zo všetkého okolo vás.

staré zábradlí

Nebojte sa. Verte tomu, že presne toto sa vám bude páčiť a budete s tým viac, než len stotožnený. Nakoniec je to predsa len iba na vás a keď to bude baviť vás, je jasné, že už nič viac k životu nepotrebujete. Maličkosti tvoria váš život, ale aj vašu domácnosť. A navyše, niečo takéto jednoduché sa aj perfektne komplikuje. Teraz ide o váš štýl. A ten môj bol v tom, že som potrebovala ku životu minimalizmus, takže som sa naozaj nevedela dočkať.