Prehliadač off-line


Dnes sú najčastejšie prehliadače Internet Explorer, Netscape Navigator, Opera a Mozilla. Žiadny z uvedených programov však nemá funkciu, ktorá vám umožní úplne nahrať stránky do počítača používateľa. Prirodzene jednoduché ukladanie webových stránok je v každom prehliadači. Tieto príležitosti sú však v mnohých prípadoch jednoznačne nedostatočné pre plnohodnotnú prácu. To je dôvod, prečo arzenál internetu by mal byť doplnený o ďalší nástroj – špeciálny off-line prehliadač.

WWW

Off-line Explorer je veľmi pohodlný a výkonný off-line prehliadač
 
Tento program je plnohodnotný off-line prehliadač, čiže s jeho pomocou môže používateľ stiahnuť úplne všetko do svojho počítača alebo len niektoré súbory, ktoré spĺňajú podmienky zadaných filtrov. Prečo to potrebujete? V skutočnosti je veľmi jednoduché nájsť aplikáciu pre off-line prehliadač. Povedzme, že používateľ internetu neustále používa informácie z rovnakej stránky. Takže prečo by sa mal spojiť s poskytovateľom zakaždým a znovu otvoriť webové stránky, platiť za ne peniaze, ak si môžete stiahnuť celý projekt naraz a prečítať si ho pokojne.
 
Prieskumník off-line má tri verzie
 
Takže vzhľadom na relevantnosť off-line prehliadačov sme sa rozhodli, že sa vrátime k aplikácii Off-line Explorer. V súčasnosti má tento program tri verzie. Presne povedané, ide o pomerne odlišné nástroje, ktoré sú spojené spoločným rozhraním. 

aplikace

·         Najjednoduchší z nich sa nazýva Off-line. Je určený pre domácich používateľov a sú v ňom implementované len minimálne potrebné funkcie.
·         Ďalšou verziou programu je Off-line . Pridáva funkcie, ktoré môžu byť prínosom pre profesionálnych užívateľov, pre ktorých je internet práve pracovníkom. Podporuje protokol HTTPS, vstavaný editor HTML , CSS a JavaScript  so zvýraznením syntaxe, importovaním a exportovaním informácií, ukladaním starých verzií webových projektov, keď sú aktualizované, a oveľa viac.
·         A nakoniec, poslednou verziou programu je Off-line. Je určený pre veľkých firemných klientov a umožňuje vám pracovať s veľmi rozsiahlymi projektmi a vytvárať vlastné riešenia na existujúcich základoch pomocou technológie OLE.