Rýchla a bezpečná nabíjačka


Táto nabíjačka disponuje technológiou Qualcomm Quick Charge 3.0 a ponúka jednoduché a bezpečné nabíjanie či už cez klasickú Usb alebo Usb -C nabíjačku .

Má klasický výstup do siete  od 100 do 240 W , jeho rozmery sú 72 x 49 x 26,2 mm a váži necelých 100 gramov čiže ju môžete zobrať všade zo sebou nech idete kamkoľvek.
nabíjebí telefonu

——-Poďme si ju ale podrobne popísať . Na vrchnej strane nájdeme dva Usb vstúpi . Prvý bude nabíjať klasické smartphoni ktoré majú ešte Usb nabíjanie a druhé bude disponovať Usb- C nabíjaním pre novšie smartphoni s touto technológiou ,  vďaka čomu nabíjať všetky zariadenia . Na tejto nabíjačke je dobré to že môžete nabíjať dve zariadenia naraz , bez toho aby sa jedno z nich spomalilo. Obi dve zariadenia bude nabíjať rovnakou rýchlosťou a nabijú sa za rovnaký čas. Prvý 30 W USB C konektor má technológiou Power Delivery a dokázal by nabíjať aj notebook ktorý podporuje Usb- C .

 

———-Druhý Áčkovy 18 W má technológiu VoltiQ a Quick Charge od Qualcommu. Znamená to že má QC technológiu a zariadenie nabíja tak rýchlo že nebudete potrebovať originálne nabíjačky a táto nabíjačka šetrí aj elektrickú energiu ale aj vaše peniaze. Ak však sa bojíte že keď pripojíte dve zariadenia že môže nabíjačka vybuchnúť alebo zhorieť , nemusíte sa báť. Táto nabíjačka je zabezpečená najnovšími technológiami ktoré udržujú vnútornú teplotu, a neprehreje sa.

 nabíječka a kabel

———-Avšak sa odporúča nabíjačku vždy po odchode z domu či v noci ju vytiahnuť z elektrického napájania. Je to veľmi dobrá voľba na zakúpenie. No ak sa pýtate na cenu nie je až tak vysoká. Klasická nabíjačka stojí v obchode  okolo 10 eur a obsahuje len jeden port a nemá rýchle nabíjanie a nie je bezpečná.  Nabíjačka Tronsmart QC3.0 bude stáť okolo 18 eur , má podporu na dva USB vstupy je bezpečná a vhodná na cestovanie. Momentálne je dostupná na našom trhu a môžete si ju zakúpiť kdekoľvek v predajniach so smartphoni alebo v e-shope. (Obrázky sú ilustračné ) Miki