Prepravky pre Váš biznis


Plastové prepravky na ovocie a zeleninu Vám podstatne uľahčia Váš dodávateľský smer. Takto bezpečne naložený sortiment môže putovať doslova z poľa rovno do predajní k ponuke pre zákazníkov. Plastové prepravky sú vyrobené s ohľadom na dodržanie všetkých hygienických nárokov a ich čistenie je vďaka ich oblému dizajnu podstatne ľahšie a rýchlejšie čo napomáha efektivite čistenia týchto plastových prepraviek a zároveň je dodržaná 100% hygiena. Samozrejme je možné ich takto používať donekonečna a teda opätovne, čo sa zasa odrazí na Vašich finančných nákladoch za úložné boxy a teda tieto prepravky.

plastové prepravky

Plastové prepravky sú jednoducho stohovateľné, čo Vám napomáha k ich ľahšiemu uskladňovaniu či už sú práve naplnené alebo prázdne a taktiež to výrazne napomôže k úspore skladových priestorov. Ponúkame pre Vás malé a stredné prepravky ale aj veľkokapacitné plastové boxy. Všetko je vyrobené z recyklačných materiálov ktoré sú ľahké no pomerne dostatočne odolné. Vyznačujú sa dlhou životnosťou a skutočne jednoduchou údržbou na hygienu a teda spĺňajú všetky kritéria v oblasti potravinárstva a hygieny. Sú určené výhradne pre uskladnenie a transport potravín.

zber úrody

Schoeller Allibert pre Vás ponúka prepravky rôznych rozmerov a druhov, je možné vyrobiť prepravky pre Vašu potrebu aj v rozmeroch,,na mieru,,. Všetko je vecou vzájomnej dohody a po kontakte s našimi obchodnými poradcami Vám radi vyberieme a poradíme Vám najvhodnejšie riešenie uskladnenia a prepravy potravín alebo produktov pre Vás a Vaše potreby. V neposlednom rade Vám ponúkame aj špeciálne kontajnery na uskladnenie a prepravu tekutín. Samozrejmosť je opäť kladená na možnosť uskladnenia a prepravu potravinových tekutín preto je na mieste opäť dôraz na hygienu a aj tieto kontajnery spĺňajú všetky potrebné a náležité kritéria v oblasti potravinárstva a hygieny. Sú samozrejme stohovateľné a taktiež skladateľné čo výrazne ovplyvní finančné náklady na dopravu a celkovú logistiku. Plastové prepravky na ovocie a cena sa Vám obratom vrátia.