Mobilné bývanie pre viacčlennú rodinu

Nech už hľadáte útočisko na víkendový odpočinok, letnú dovolenku či miesto kam počas prázdnin zoberiete https://webslovnik.zoznam.sk/slovensko-francuzsky/zoberiete-si-ovocie-%25C3%25A1no-zoberiem-si- svoje deti, mobilné domy predstavujú skvelú možnosť na rekreáciu. Mobilný dom môže pokojne slúžiť ako víkendová chata, avšak s tou výhodou, že ho viete jednoducho premiestniť na miesto, kde ho chcete umiestniť. Navyše sa moderné mobilné domy dajú aj zatepliť, čo umožňuje ich celoročné využívanie, a to aj počas chladnejších mesiacov. Medzi ďalší obrovský benefit mobilných domov patrí ich okamžitá možnosť obývania. Po zakúpení takéhoto mobilného obydlia vám ho totiž to firma privezie priamo na vami zvolený pozemok, takže nemusíte nič riešiť a môžete ho využívať ihneď.

mobilné bývanie

Mobilné bývanie je rovnako aj menej energetický náročné a dá sa vyrobiť či upraviť na mieru, presne podľa vašich požiadaviek. Väčšina modelov mobilných domov sa navyše predáva v kompletnej výbave, takže v nich nájdete kuchyňu, spotrebiče, obývaciu miestnosť s gaučom, postele a kúpeľňu so sociálnym zariadením.

mobilné domy

Pokiaľ by ste si chceli mobilné bývanie zadovážiť, avšak obávate sa príliš malých alebo stiesnených priestorov, najmä kvôli tomu, že máte viacčlennú rodinu, nemusíte zúfať. Množstvo modelov mobilných domov je prispôsobených práve pre početnejšie rodiny. Napríklad sa môžete skúsiť pozrieť na ponuku mobilného domu BY DELTA, ktorý je presne prispôsobený, aby sa do neho komfortne zmestila celá rodina. Mobilný dom BY DELTA má rozmery 10 x 3,7 metra, sedlovú strechu a dvoje dvere, ktoré slúžia ako vchody. Čo sa týka vnútorného rozloženia domu, pozostáva z troch spální, pričom jedna slúži ako manželská izba a dve ako detské izby. Ďalej sa tu nachádza obývacia izba s veľkou sedačkou, slúžiaca aj ako jedálenský kútik a plne vybavená kuchynská linka. Kuchyňa obsahuje umývadlo, miesto na prípravu potravín počas varenia, plynovú varnú dosku a chladničku. V kúpeľni sa nachádza toaleta, sprchový kút, umývadlo a taktiež aj skrinka na odkladanie vecí. Vybavenie mobilného domu je teda ideálne pre víkendové pobyty väčších rodín alebo spoločné dovolenky s inými rodinnými príslušníkmi.