Hliníkové okná na mieru podľa vašich predstáv

Vyberáte nové okná a zaujali vás práve tie z hliníka? Hlinikove okna cena je pomerne vysoká, ale aj v tomto prípade platí, že za kvalitu sa proste platí. Hliník je univerzálny, odolný a všeobecne kvalitný materiál, cenený v stavebníctve aj v priemysle. V prípade hliníkových okien preto zároveň vravíme takisto o ich bezkonkurenčne dlhej životnosti a jednoduchej údržbe a zachovaní pôvodných kvalít na veľa rokov. Tento typ okien má životnosť circa 100 rokov.

Muž sedí na okne

Ich dizajn je univerzálny, výroba a rozmery sa prispôsobujú potrebám konkrétneho zákazníka a jeho domu, resp. budove. Vo všetkých prípadoch je hliník štýlovou, modernou a zároveň spoľahlivou voľbou. Rámy z tohto materiálu sú pevné a odolné, nenáročné na údržbu a s dlhou životnosťou. Kvalita izolačných vlastností sa v poslednej dobe už vyrovnáva plastovým oknám, ak sa pri výrobe použije správna technológia, izolačné vlastnosti majú aj v prípade hliníkových okien výborné vlastnosti. Záleží už od konkrétneho výrobcu, resp. predajcu.

Žena a muž, veľké okná

Typy hliníkových okien sa zvyknú vyrábať na mieru a väčšinou je o ne záujem vtedy, ak majú klienti záujem o veľké okná a rozmerné sklenené výplne. V takomto prípade je hliník najlepším riešením, výroba rámov z tohto materiálu sa prispôsobí najrôznejším požiadavkám a poradí si aj s nadrozmernými či svojim tvarom inak špecifickými sklami. Výsledkom teda môžu byť štýlové veľké okná, ktoré poskytnú bohatý prídel denného svetla do interiéru a takisto výborný výhľad na okolie. Môžete si tak pokojne predstaviť aj okná vedúce od podlahy až po strop. Výroba na mieru sa hravo prispôsobí týmto požiadavkám.

  • Výroba okien z hliníku je preto najideálnejším riešením pre otázku riešenia univerzálneho dizajnu okien. Vhodná voľba pre tých, ktorí pre svoj dom hľadajú niečo extra a neuspokoja sa s priemernými plastovými oknami.