Spestrite si sexuálne radovánky… Vieme ako na to!

Prestal vás baviť sex? Je pre vás skôr už iba povinnosťou alebo skôr aktivitou, ktorú musíte vykonávať kvôli tomu, aby ste si udržali svojho partnera, alebo partnerku? Máme pre vás niekoľko tipov, ako si sex okoreniť a opäť zamilovať. Pamätajte, dôležité je najmä to, aby ste nič neodsudzovali dopredu.

Nahá žena so striebornými topánkami v posteli

Nie je kondóm ako kondóm
Začneme tak trošku zhurta, a to výberom správneho kondómu. Áno, mnohí muži, ale aj ženy, pokladajú sex s ochranou za otrasný. Ak do tejto kategórie patríte, zadržte a nechajte si poradiť. Kondóm môže byť rovnako tak, ako zábranou, aj pomôckou. Ak si chcete sex užiť, vyskúšajte prezervatívy s rôznymi výrastkami, vrúbkami alebo s obsahom gélov, ktoré zvyšujú sexuálne vzrušenie u oboch partnerov.

Erotická masáž? To musíte vyskúšať!
Eroticke masazepotrebujú síce trochu skúseností, lepšie povedané, nejaké tie zručnosti, no ak ich budete vykonávať spolu so svojim partnerom a v súkromí, tak nemáte čo pokaziť. Základom je, aby masáž trvala správne dlhú dobu. Dvadsať minút je málo, tri hodiny už môžu byť veľa. Ideálny čas sa pohybuje niekde medzi hodinou až hodinou a pol. Nezabudnite ani na tie časti tela, ktoré možno nepovažujete za extrémne vzrušujúce, napríklad na chodidlá, brucho, chrbát a krk. Intímnym partiám sa venujte taktiež, no určite ich neuprednostňujte pred ostatnými časťami tela.

Žena v spodnej bielizni na ktorú tečie voda

„Slimačí“ sex
Nie, nehovoríme o pomaaaalóóóóm milovaní, ale o nuru géle. Je síce určený na používanie pri erotickej masáži, no vy ho môžete využiť aj inak, a to priamo pri sexe. Pripravte si posteľ tak, aby ste ju mohli zašpiniť, naneste na seba nuru gél a pustite sa do toho. Spočiatku sa vám klzký gél na vašich telách možno nebude pozdávať, no po chvíľke si ho bezpochyby zamilujete. Dôležité je, aby ste s ním nešetrili. Dajte si taktiež pozor, aby ste si kúpili originál verziu tohto mazľavého gélu vyrábaného z morských rias.