Ste pripravení na prírodné katastrofy?

Z každého rohu na nás vyskakujú informácie o tom ako sa mení klíma na zemi a že by sme sa mali viac zapájať do enviromentálnej ochrany našej planéty. Nie sú to len prázdne slová, zmeny klímy pociťujeme dennodenne. Či už v lete, kedy klesá počet daždivých dní a sprevádzajú nás dlhotrvajúce obdobia sucha alebo v zime ktorá je čoraz miernejšia. Častokrát v zime teploty neklesnú pod nula stupňov, v mnohých regiónoch Slovenska sa sneh stal raritou a s tým súvisí i mnoho iných klimatických zmien. Klimatické zmeny nie sú spojené len s narastajúcimi teplotami na teplomeroch ale aj s čoraz častejšie prírodné katastrofy.

dážď

Síce v lete príde dážď, avšak častokrát je spojený s extrémnym úhonom zrážok, čo je spojené s povodňami. Každý rok sú hlásené povodne hlavne na východe Slovenska kde sa korytá riek vylievajú do ulíc a zaplavujú domy. Okrem povodní s dažde čoraz agresívnejšie s čím je spojené i krúpobitie. To vie často napáchať škody nielen na majetku ale aj na zdraví ak sa v tom čase nachádzate vonku. Nie je žiadnym prekvapením že ak vlastníte auto, krúpobitie vám ho môže poškodiť. Mali by ste byť na takéto situácie pripravení a preto ak ste z východu našej republiky, kde sú dažde čoraz agresívnejšie, mali by ste mať v zálohe spoľahlivý autoservis kde sa pozrú na škody napáchané krúpobitím.

auto

Oprava po krupobití v dnešnej dobe už nie je ničím nezvyčajným a preto by ste si mali vybrať najlepších na trhu. Samozrejmosťou je dobre odvedená práca, časová flexibilita, snaha vyhovieť klientovi ako aj dobrá cena. Proste všetko čo si môžete v takejto situácii želať nájdete pod jednou strechou. Okrem krúpobitia sa na našom území objavujú i veľmi silné verty sprevádzané víchricami, ktoré taktiež vedia poškodiť majetok hlavne strechy na domoch, iste si pamätáte situáciu z Českej republiky kedy víchrica zničila práve strechy. Je preto treba byť pripravení.