Stratené alebo ukradnuté zariadenie nájdete ľahko


Stratené alebo ukradnuté zariadenie nájdete ľahko
Už sa Vám stalo že ste stratil alebo Vám ukradli smartphon alebo tablet ? Poradíme Vám ako zariadenie nájsť bez toho aby ste ho museli dlho hľadať.

mobily

Údaje o polohe
Stačí Vám na o len zapnutí poloha zariadenia. Ak budete mať šťastie a bude smartphon alebo tablet zapnúť bude toto zariadenie jednoduchšie nájsť. No nie vždy sa toto riešenie podarí . Ako som povedal je to len o šťastí.

Údaje Google
Nie vždy sa dá na polohu spoľahnúť. Preto je tu ďalšia možnosť ktorú ponuka Google. Google Vám presne povie kde ste naposledy boli prihlásený a v akom čase. Podlá toho viete svoje zariadenie nájsť. Ak vám ho niekto ukradol , a bol zariadenie zapnuté a zariadenie bolo prihlásené na vašom účte , presne viete kde Vaše zariadenie je.

Nájdete ho pomocou aplikácie
Na nájdete zariadenia môžete použiť aj aplikácie . Ak môžem nejakú odporučiť tak jednoznačne Advance Systém Care . Keď si nainštalujete túto aplikáciu do svojho zariadenia , môžete ho ľahko identifikovať pomocou počítača na webe alebo rovnakej aplikácii na počítači. Zariadenie Vám nájde , ale nie presne čo je dosť na škodu. Lokalizuje Vám ho v okolí kde sa nachádza a nie na presnom bode.

Špecialisti alebo polícia
Môžete sa obrátiť na špecialistu alebo políciu , ktorý Vám smartphon nájdu a vrátia svojmu majiteľovi. No na to budete potrebovať číslo IMEI , typ zariadenia teda presné informácie.

aplikace

Rady na záver
Nikdy neviete kedy stratíte alebo Vám ukradnú Váš smartphon , alebo tablet. Preto si ho veľmi dobre zabezpečte. Dá sa to niekoľkými spôsobmi.
»         Vzor– Môžete mať akýkoľvek vzor ktorý chcete. Nesmiete však zabudnúť na to ktorý ste si si dali .
»         PIN – Môže to byť dátum narodenia , pin  Sim karty alebo hoci aký ktorý Vás napadne.
»         Kód – Tak ako pri pine , tak aj pri kóde si môžete dať akékoľvek heslo. Nedávajte si však heslo meno + číslo , môžu to ľahko uhádnuť.
»         Sken tváre – Stačí ak máte prednú kameru . Pri vstupe do smartphonu alebo tabletu , Vám zariadenie oskenuje tvár a dostanete do Vášho zariadenia.
»         Čítačka otlačkov prstov – moderné zabezpečenie smartphonou novej generácie.