Svetlo nielen pre mladých ľudí

Som človek, ktorý miluje zmeny. Viem, že je veľmi málo ľudí, ktorí zdieľajú rovnaký názor ako ja, ale podľa mňa je zmena nevyhnutná. Práve preto nevydržím bez toho, aby som aspoň raz za čas nespravila radikálnu premenu môjho účesu, v šatníku mám veci z rôznych štýlov a aj štýl mejkapu mám veľmi osobitý. Keď som si uvedomila, že bývam vo svojom byte päť rokov bez toho, aby som niečo upravila, bola som zhrozená. Chcela som radikálne prerábanie, no môj priateľ mi to okamžite zatrhol. Vraj si mám vymyslieť niečo menej náročné.

textura

Keď chcete zmeniť svoj domov, nemusíte búrať steny. Uvedomila som si to, keď som si uvedomila, čo s priestorom dokáže urobiť obyčajné svetlo. Práve svetlo je to, čo prospeje nášmu bytu.

No nechcela som len tak ledajaké svetlo. Chcela som niečo, čo bude pôsobiť moderne. Po mnohých nociach strávených prezeraním online katalógov aj tých klasických som prišla na to, že nám len tak nejaká lampa alebo svietidlo nepomôže. Chce to niečo, čo bude pútať pozornosť, niečo, čo je také úžasné, že to ani môj priateľ nemôže ošomrať a gúľať nad tým očami. A potom som na to prišla. Najlepšie pre nás budú rgb led pásy.

Bolo to perfektné riešenie a, ako som predpokladala, ani môj priateľ nič nenamietal. Sme dvaja mladí ľudia, takže niečo takéto sa k nám dokonale hodí.

abstrakt

Poslednú dobu sa naozaj tešia obľube nielen u mladých ľudí, ale celkovo aj v každej domácnosti. Možno dokonca v blízkej budúcnosti úplne nahradia klasické svietidlá, človek predsa nikdy nevie. No my sme boli naozaj nadšení. Musela som sa ovládať, aby som ich neumiestnila do úplne každej miestnosti v byte. Keby to bolo na mne, išli by do kuchyne, do kúpeľne, do spálne a aj do obývačky. Jednoducho všade. V tomto ma ale môj priateľ dosť brzdil, v každom prípade, aspoň som si mohla vybrať farbu. Mám však podozrenie, že nezostanem len pri jednej.