Vytlač si fotky „za babku“

Fotografovanie sa stalo súčasťou nášho života už s príchodom prvých fotoaparátov. Neskôr sa fotili najmä dôležité okamihy a dni života ako spoločné oslavy, vianočné posedenia, dovolenky, či prvý deň v škole. Dnes s technických a technologických pokrokom sú fotografie súčasťou každodenného života. Sociálne siete zmenili životný štýl a povýšili fotografie na nástroj spoločenského života a vzájomnej komunikácie. Fotiť sa už dá každým mobilom a niektoré smartfóny majú priam profesionálne fotoaparáty s veľmi vysokým rozlíšením. To sa na nich ale fotí !

retro fotografie

Sprav si fotoalbum z najkrajších fotiek

Možno by stálo za zváženie z času na čas si dať najkrajšie fotografie vytlačiť. Môžete si z nich spraviť fotoalbum a popísať každú z nich. Alebo si urobte fotodenník a ku každej dôležitej fotke napíšte, čo ste zažili. Uvidíte, ako radi si budete fotodenník alebo fotoalbum za pár rokov čítať. Je to skvelé hobby a možnosť, ako si svoje spomienky naozaj uchovať a zvečniť. Veď každý si rád pozerá na fotografie.

dievca si prezera fotoalbum

Ako spraviť z obrázkov v mobile fotoalbum?

Jednoducho ! Vyberte si v mobile fotky, ktoré chcete v albume mať a dáte si ich vytlačiť. Kde? Tlač fotografií vám radi spravia na webe Fotkyzababku.sk. Prídete na ich online stránku a nahráte fotografie, ktoré chcete vytlačiť. Zadáte správny rozmer a odošlete objednávku aj s adresou kam chcete fotografie doručiť. Je to predsa tak jednoduché! Všetko spravíte online a nemusíte nikam chodiť. Tlač fotografií snáď nikdy nebola jednoduchšia!

Jednu snímky pritom môžete mať už za 0,15€ v štandardnej kvalite. Fotografie sa tlačia na kvalitný papier modernými technológiami, aby farby vyzerali naozaj dobre. Prémiová kvalita ešte pridáva na dokonalej farebnosti a kvalite papiera (je o málinko hrubší). Prémiové fotografie budú pôsobiť ešte o niečo lepšie vo farbách a kontraste. Tak si vyber kvalitu a pošli svoje fotky. Do 3 dní ti ich odošlú a môžeš sa tešiť!