Zážitky plus pohodlie, ideálne strávené leto

Aké by to bolo skvelé, keby človek mohol ísť kilometre od svojho domu za dobrodružstvom, pričom by nepociťoval nedostatok komfortu, aký mu jeho domov dodával. Práve komfort a pohodlie sú hlavné faktory, ktoré nás držia doma a kvôli ktorých nedostatku sa môže výlet zmeniť na trápenie. Existuje ale nápadité riešenie s názvom nafukovaci vak. Z nafukovacieho vaku sa doslova za pár sekúnd stane nafukovacia pohovka ideálna ku kvalitnému leňošeniu.

nafukovací vaky

Či už budete na letných festivaloch, v horách, na pikniku, kúpalisku, pri jazere, všade kam vás letný čas zavolá, všade budete mať po ruke túto veľmi praktickú alternatívu domácej pohovky s nádychom letnej atmosféry. Pohovka je plnená vzduchom a tak má i veľmi nízku hmotnosť i navzdory svojmu mohutnému, luxusne pôsobiacemu dojmu a ľahko sa s ňou manipuluje. Dnešná generácia určite ocení i praktické vrecko na jej okraji, ktoré je určené na bezpečné odloženie prenosných zariadení akými sú tablet alebo smartfón. Zabudnite i na dlhé a náročné nafukovanie pri akom strácate silu i dych, pohovku máte nafúknutú a k dispozícii za pár sekúnd. Tieto produkty sú totiž určené predovšetkým k jedinému princípu- k relaxu a zábave, nie k námahe.

Uložme tak naše telo k regenerácii, alebo len k takej bezdôvodnej relaxácii i na krásnych a zaujímavých miestach, ktoré však nedisponujú potrebným okolitým luxusným zázemím.

nafukovcí vak

Okolie unavených turistov, plavcov, či tancujúcich ľudí na festivale vám váš pokoj na čele s nafukovacou pohovkou môže jedine závidieť, ako aj zábavu, pokiaľ sa s touto „nafukovačkou“ rozhodnete ísť do vody a nechať sa len tak bezstarostne unášať vlnami, pričom na vás bude hriať slniečko. Navyše je vyrobená z kvalitného materiálu ripstop nylon, vďaka čomu sa nemusíte obávať jej poškodenia, leto a s ním spojené zážitky si môžete užiť bez strachu a v čo najkvalitnejšej miere.