Jazdite na Ferrari za 100 Euro!


Je hádam snom každého človeka, kedy by aspoň na jeden deň vlastnil luxusné, športové, rýchle a dizajnovo skvele prevedené auto talianskej výroby Ferrari.
No ten sen nie je taký nereálny, pokiaľ máte 98 Euro.
Za takýto poplatok si môžete objednať službu, ktorá vám vozidlo Ferrari poskytne a môžete ho šoférovať na diaľku 30 km!
Dokonca so môže zúčastniť i neplnoletá osoba, pokiaľ má viac než 12 rokov, ale iba ako spolujazdec. Túto službu si môžete zajednať cez internet, najlepšie týždeň vpred.

ferari

Čo sa týka cenníka, no i ďalších informácií, musím byť konkrétnejší a rozpísať to viac, pretože máme na výber viac možností jazdy.
•         Za 60 Euro budeme v úlohe spolujazdca na 15 km, na 30 km je cena 70 Euro.
•         Ako vodič zaplatíme 73 Euro na 15 km, na 30 km to bude 98 Euro.
Tak si myslím, že by bola „frajerina“ vyžiť túto službu aj ako taxi. No predstavte si svojich známych, ak Vás uvidia prísť a vystupovať z tohto auta pre milionárov. Za tú zábavu by to stálo (: .

Služba je ale skôr určená pre zážitok z jazdy. Veď jazdu takým modelom F458 Italia si treba poriadne vychutnať.
Vytiahne až skvelých 320km/h, pričom z nuly na stovku za necelé 4 sekundy!
Vravíme o ôsmich valcoch a výkone motora 420 kW. No skrátka Ferrari, paráda!
Jazdí sa však v lokalite Bratislavy, môžete si so sebou zobrať i návštevu, divákov, doprovod, no jazda je určená iba pre jednu osobu, ktorá má vodičský preukaz, minimálne 18 rokov, nemá zdravotné problémy a nie je pod plyvom liekov či omamných látok. Objednávka nemusí byť prijatá, pokiaľ je naozaj zlé počasie.

sportovní auto

Zlé počasie má totiž efekt na celkový zážitok z jazdy a myslím si, že by to počas nepriaznivého vplyvu počasia nebolo vhodné. Tieto služby sa aj preto poskytujú od začiatku Apríla do konca Októbra, kedy býva zážitok najlepší. Poistenie na automobil má už spoločnosť vybavené, to je samozrejmé.
V prípade záujmu môžete uprednostniť jazdu na Lamborghini LP610.