Najstaršie remeslo


Remeslo ako také vzniklo už veľmi dávno. Táto činnosť, pod ktorou sa myslí pojem najstaršie remeslo v skutočnosti remeslom ani nie je, ale traduje sa, že vznikla ešte skôr ako nejaké iné obyčajné remeslo. Ktovie. Možno je to tak a možno sa to len traduje ako všetky povesti a báje. Svoje by nám o tom vedeli povedať len dejiny a minulosť. No do minulosti sa už len tak ľahko nedostaneme, hoci sa predpokladalo, že v roku 2020 už budeme schopní cestovať v čase. Ktovie. Toto všetko je nad ľudské chápanie.

objektiv

Čo je to ?

Najstaršie remeslo je vo svojej podstate služba zákazníkovi. Za túto služby sa poskytuje odmena v podobe peňazí, takže je to práca. A žena, ktorá túto prácu vykonáva je zamestnankyňa a muž, ktorý jej platí je jej zákazník. Za túto prácu sa platí nadpriemerne, pretože nie je úplne bezpečná. Ale príplatky za prácu v noci už za ňu nedostanete. Takýto nadštandard sa vypláca len v podnikoch. Väčšinou vo výrobných. Nebezpečná je preto, že nikdy neviete, kto k vám príde. Či to nebude nejaký vrah, zlodej alebo psychopat. Keď sa vrhnete do takejto práce musíte rátať so všetkým.

foto

Čo ďalej?

Jednoducho, treba myslieť na všetky možné varianty ako sa ubrániť pred takýmito ľuďmi. Samozrejme, nemali by ste takto pracovať len na vlastnú päsť. Ľudia, ktorí to vybavujú majú svoje opodstatnenie. Hoci sa vám môže zdať, že vám berú z výplaty peniaze, musíte to brať tak, že to ako poistenie. Poistenie, ktoré si platíte, keby sa vám niečo stalo. Tak sa o to postarajú, aby sa nič podobné nestalo niekomu inému alebo znova vám. Vedia, ktorí klienti sú solídni a ktorým sa ešte stále nedá veriť.
Prácu sa dá nájsť hocijakú len treba chcieť. Nemyslím si, že ľudia sú naozaj odkázaní na takéto veci. Hoci sa vám to niekedy v živote môže zdať, vždy existuje východisko ako z niečoho von. Nezabúdajte mať NÁDEJ.