Odmena za nájdenie chyby


Našli ste vo svojom operačnom systéme Windows 10 chybu ? Ak áno , môžete ju nahlásiť do firmu Microsoft a oni Vám za ňu zaplatia. Presne tak firma sa rozhodla že vyplatí finančnú odmenu tomu kto túto chybu nájde, No nevieme presne určiť či ide len o žart alebo či tam nejaká chyba naozaj je.

Po prečítaní tohto článku , teraz všetci začnete prehľadávať voj Windows 10 a hľadať chybu . No jak hľadáte , tak hľadáte nič ste nenašli. Tato chyba môže byť hoci kde , napríklad na pevnom disku , alebo v programoch alebo samotnom systéme , alebo hoci kde inde kde ste ju ešte nehľadali.

opečační systém

Môže to byť absurdné že budete hľadať chybu vo svojom systéme ale aj tak ste nič nenašli. Ja som sa tiež pokúsil túto chybu hľadať , no jak hľadám tak hľadám , márne nič som nenašiel. Táto chyba na nájdenie chyby bola určená aj pre Hackerov , no je len malé percento že aj profesionál dokáže túto chybu nájsť.

Ide o rituál ?

Microsoft u pred tým takéto niečo vyhlásil , a hľadačov chýb bolo veľa. No podľa informácii ktoré Microsoft uviedol , ani jeden z používateľov Operačného systému Windows 10 vo verzii Windows Server , Windows server 2012 R2 , a Windows 10 Pro zatiaľ nikto žiadnu chybu nenašli.
okno a hledání

A teraz prichádza to najhlavnejšie. Koľko Microsoft ponúka za nájdete chýb vo všetkých uvedených operačných systémoch ? Poďme sa na to pozrieť, Za nájdenie chyby v operačnom systéme Windows Server , server 2012  ponúka  finančnú odmenu od 5000 do 250 tisíc dolárov a pre operačný systém Windows 10 od 500 do 200 tisíc dolárov. No nie je to lákavá suma ? Toľko peňazí dostanete ak nájdete chybu v operačnom systéme. No ak teraz začnete pátrať po chybe v systéme , prajem Vám veľa šťastia. Ale ako som u uviedol , chyba môže byť praktiky kdekoľvek a je ťažko ju nájsť. Potrebovali by ste stráviť za počítačom 24 hodín denne , sedem dní v týždni ale to je nemožne.