Rekonstrukcne dilemy

Fasáda domu, bytu a jeho exteriér je záležitosťou druhotnou. Základom je vnútro objektu.
Ak je základ nehnuteľnosti dobre urobený, potom máte možnosť posudzovať stavbu ďalej. Strecha je ďalšou dôležitou časťou- estetickou, ale hlavne funkčnou.

malování

  • Okná, dvere zdobia dom a zamedzujú únikom tepla. Sú teda prioritne dôležitými. Ak toto všetko máme v poriadku, potom je čas sa pozrieť dnu.V starých domoch bývajú problémom staré elektroinštalácie. Lepšie ako robiť nekonečnú opravu je potiahnuť od bytového rozvádzača nové vodiče a urobiť aj správne istenie a namontovať prúdové chrániče. Pozor v kuchyni, umývarke dobre uvažujte, aké spotrebiče tak dáte a aké teda obvody zásuvkové tam chcete umiestniť.

Podlaha býva ozdobou bytu. Teplá podlaha je ale na nezaplatenie. Podlahové kúrenie je dnes nielen veľmi moderné, ale aj nesmierne užitočné. Jestvuje veľa druhov. Máte teda dilemu Vyberte si podľa toho, či to bude Váš jediný zdroj vykurovania, alebo zdroj doplnkový napríklad ku krbovej vložke či kondenzačnému kotlu.

rekonstrukce

  • Dnes sú už vytvorené aj stropné a stenové spôsoby vykurovania. Dodávajú domu nádherné teplo. Poraďte sa s odborníkmi o možnosti tohto kúrenia využívajúceho časť spektra- INFRA. Ohrejú okolité predmety okolo vás rovnako ako slniečko a tie následne sú v stave sálať teplo do okolia.


Sedieť na „tepľúčkej „podlahe je veru príjemné nielen pre deti, ale aj pre vás. Najskôr je predsa človeku chladno práve od nôh. Teplota okolo 30 stupňov od podlahy je komfortným riešením.
Kto má rád teplo- toto riešenie je pre neho ideálnym a navyše je vhodným riešením aj pre alergikov.

Koľko ľudí, toľko rôznych skvelých nápadov. Stačí si pozrieť na internete formy vykurovania a zároveň ekonomické dopady realizácie a prirodzene aj následnej prevádzky.

Podľa toho sa už veru človek lepšie a prehľadnejšie rozhodne, čo sa práve jemu do jeho bytu hodí najviac.