Vlasy sú vaša vizitka


Asi neexistuje žena, ktorá by nechcela mať krásne a dlhé vlasy. Mnohí ľudia zastávajú názor, že práve dlhé vlasy sú symbolom krásy a práve preto musíte myslieť na to, že existuje hneď niekoľko návodov na to, ako si nechať dlhé vlasy narásť. tým nechceme povedať, že keď máte krásne vlasy, nie ste pekná. Niektoré ženy si môžu dovoliť mať krásne vlasy, pretože budú vyzerať sexy určite so všetkými vlasmi. Na druhej strane, ak túžite po krásnych a dlhých vlasoch, je fajn, keď si naštudujete zopár tipov, ako urýchliť ich rast, no nie? A viete, my ich teda máme hneď niekoľko.

kráska
 
Paradoxne, práve nožnice vám skutočne pomôžu.
 
Keď si budete dávať pravidelne podstrihávať končeky vlasov, môžete si byť istá tým, že budú rásť skutočne rýchlejšie. Okrem iného však budú vaše vlasy omnoho zdravšie. Keď nebudete mať rozstrapkané končeky, vaše vlasy budú zdravšie, ale aj tak budú skutočne vyzerať. Neodkladajte preto zbytočne strihanie. Aby ste potom nemuseli zbytočne strihať z vlasov veľmi veľa. Vlasy rastú v priemere o centimeter za mesiac, no záleží aj na vašich génoch. Niekomu rastú rýchlejšie a niekomu zase naopak pomalšie.
 
Žihľava je dobrá aj na vaše vlasy a nielen na popáleniny
 
Vďaka žihľave budú vaše vlasy vyzerať skutočne zdravo, no okrem iného sa tak zbavíte aj mastnoty, ale aj lupín, ktoré trápia skoro každého z nás. Niektorí kaderníci však tvrdia, že žihľava je dobrá aj na rast vlasov. Či to funguje, to už musíte skúsiť vy sami. Je však veľmi pravdepodobné, že to na vás zaúčinkuje. Veď, koniec koncov, prečo nie?

portrét
 
Môžete začať užívať aj rôzne výživové doplnky, ktoré vám pomôžu
 
Hoci doplnky väčšinou užívajú ženy, ktoré majú problém s vypadávaním vlasov, môžete si zohnať aj také, ktoré ich rast dostatočne podporujú. Verte tomu, že sa budete cítiť oveľa lepšie, ak pre svoje vlasy budete niečo robiť.