Verte tomu, čo je pre vás naozaj dôležité

Vždy, keď sa pozriem na svoj byt, musím sa pozrieť aj na to, že nie všetko vyzerá presne tak, ako by som chcela. Asi je jasné, že na to potrebuje človek peniaze, preto som sa rozhodla, že svoj byt prerobím, pretože bývať desať rokov niekde, kde všetko vyzerá rovnako, je naozaj veľmi unavujúce. Myslela som na to, že nech sa deje čokoľvek, musím sa zamerať na to, čo je okolo nás a prečo je to dôležité. Je smiešne, že som sa nevedela odtrhnúť od toho, čo je naozaj veľmi dôležité, ale musela som urobiť všetko preto, aby som mala dosť peňazí na všetky veci, ktoré chcem vo svojom byte mať.

dveře skleněné

Je zaujímavé, že ľudia sa rôzne pozerajú na to, ked začnete prerábať. Mnohí ľudia si myslia, že ak sa pozrú na nejaké zaujímavé veci a myslia si, že niečo nie je podľa nich, je to zlé.

prosklené dveře

Chápem, že mnohí ľudia nechcú investovať peniaze do prerábania svojho domova, ale to neznamená, že to všetko nakoniec aj tak nie je na mne. Ja sa môžem rozhodnúť, ako svoje peniaze využijem čo najlepšie, a preto som sa rozhodla, že ich investujem takýmto spôsobom. Je jasné, že nech sa deje čokoľvek, možno mi bude ľúto, že som za to mohla ísť aj na dovolenku, ale noačo. Veď je to predsa len môj život a môj byt a či si tam dám sklenené dvere cena alebo kachličky, ktoré sa takmer nikomu nebudú páčiť, je to vždy iba na mne. Takže si nemyslím, že by sa mi do toho mal niekto starať a niekto ma odsudzovať za to, čo som urobila alebo neurobila. A vy sa toho držte tiež. Ak chcete prerábať, je to vždy len na vás a nie na tom, čo vám budú tvrdiť iní ľudia. Je to váš život. A viete čo? Vôbec neľutujem, že som toľko peňazí vložila do prerábania. Predsa len, je to môj domov a ja tam žijem, takže na čo mám vlastne čakať? Chcem, aby sa mi v ňom žilo dobre, takže už predsa nemusím premýšľať nad ničím iným. A keď bude prerobený, nebudem mať pocit, že je fádny.