Čo vám môže skutočne pokaziť váš sexuálny život


Množstvo chlapov rieši to, či je ich „mužská pýcha“, áno myslím tým mužský pohlavný úd, dostatočne veľký, dlhá hrubá, či bez oblečenia treniek vyzerajú dosť mužne a či dokážu v posteli vydržať bez prestávky sexovať aj tri hodiny. Ja som k týmto mužom niekedy patril aj ja. Bol som doslova posadnutý tým, aby som bol v posteli ten najväčší samec. Vždy som miloval ženy a sex, takže bolo logické, že som dosť času venoval práve tejto oblasti. Viete čo som zistil vtedy, keď sa u mňa objavila erektilná porucha? Že neexistuje až tak veľa vecí, ktoré váš sexuálny život položia doslova na kolená.

Muž a žena sa milujú v posteli
 
Slabá erekcia LacneGenerika bola pre mňa ako boží trest. Spočiatku som to však takto ani nevnímal. Hovoril som si, veď keď ma uvidí, ako vyzerám tam dole, tak padne do kolien a nebude ju trápiť to, že môj penis nebude stopercentne vo forme. Haha, teraz sa nad svojou naivitou skutočne môžem iba pousmiať. Práve slabá erekcia bola tým najväčším problémom, s akým som sa stretol, čo sa môjho sexuálneho života týkalo.

Detail na ženu v ružových spodných nohavičkách

Bolo to, akoby som lízal zmrzlinu cez sklo. Vzrušený ako býk, pred vami krásna nahá ženská, vy pripravený na akciu, no keď k tej akcii príde, tak vy ste schopní fungovať len na päťdesiat percent. Proste hrozné! No a čo bolo najhoršie, mojim sexuálnym partnerkám to skutočne spôsobovalo problém a myslím, že ešte väčší ako mne samému. Rôzne lichôtky typu, „bože, ty si ale samec!“, sa úplne vytratili  pretože keď dotyčnú ledva uspokojíte, tak vám môže lichotiť as len veľmi ťažko.

Žena má opretú hlavu o rameno muža
 
Takže, ak si to nechcete celé pokrafrať tak ako ja, sústreďte sa na to, aby ste boli zdraví, aby ste mali erekciu, ako sa patrí a skutočne nevenujte pozornosť tomu, ako vyzeráte v trenkách či bez nich. Verte mi, ženy skutočne neriešia našu veľkosť, ale skutočný výkon, ktorý sme v posteli schopní podať a taktiež to, či sme schopní uspokojiť  ich, a to s malou alebo veľkou pýchou.